Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Suburban Districts Division 3 7 27 Nov 21 Valentine Eleebana
drew Wests DCC Water Board
Valentine Soccer (synthetic) 
Suburban Districts Division 2 7 27 Nov 21 MDCC Carrington Gravity Riders
drew Wests DCC Water Board
Pat Jordan Oval  
Suburban Districts Division 2 7 27 Nov 21 Redhead CC
drew Wests DCC Journeymen
Liles Oval #1 
Suburban Districts Division 1 7 27 Nov 21 Wests DCC Journeymen
drew Wallsend DCC
Blackley Oval 
Suburban Districts Division 1 7 27 Nov 21 Wests DCC Water Board
drew Newcastle City Adamstown Rosebuds
Jesmond Park  
Development League 5 27 Nov 21 Wests CC
drew Hamilton-Wickham DCC
Wallarah Oval (synthetic) 
Development League 5 27 Nov 21 Merewether DCC Lions
drew Wests CC Rosellas
Federal Park 2 (synthetic) 
1st Grade Competition 4 27 Nov 21 Toronto Workers
drew Wests CC
J R Ron Hill Oval 
3rd Grade Competition 4 27 Nov 21 Toronto Workers
drew Wests CC
Robert "Dutchy" Holland Oval 
4th Grade Competition 4 27 Nov 21 Wests CC
drew Toronto Workers
Richard Ford Oval 
Denis Broad OAM Cup (Lower Grades T20) 1 23 Oct 21 Wests CC
7/106(cc) A Benbow 35  P Rodgers 4/21
def by Hamilton-Wickham DCC
3/119(cc) M Le Bas 44* H Dwyer 25  C McHugh 2/7
Waratah Oval  
Gilmour Cup (Masters) 5 24 Nov 21 Toronto Workers DC
drew Wests CC Phoenix
J R Ron Hill Oval 
Gilmour Cup (Masters) 5 24 Nov 21 Wests CC
drew Maryland Fletcher CC
Alfred Harker Oval  
2nd Grade Competition 4 27 Nov 21 Wests CC
drew Toronto Workers
Alfred Harker Oval  
Womens T20 League 5 24 Nov 21 Wests CC
6/49(cc)  E Howe 2/6 E Palmer 2/6
def by Waratah Mayfield DCC
1/53 T Braithwaite 39*  
Elermore Vale Park () 
Womens T20 League 5 24 Nov 21 Warners Bay
39  j hjort 3/1 LA Robertson 2/6 J Dignam 2/10
def by Wests CC Rosellas
0/44 AC Taylor 26*  
John Street Oval (synthetic) 
U/16 S. G. Moore Cup T20 Competition SF 14 Nov 21 Wests CC
9/115(cc) T Karnaghan 26  KA Sutton 2/12 H Burrows 2/17 A Frith 2/21
def by Charlestown DCC
1/118 K Wilson 79*  
Pasterfield Sports Complex